Blog

Neden Çelik Yapı ?

Uluslararası standartlarda üretilen ve tamamen endüstriyel bir ürün olan çeliğin kalitesi, üretiminin her aşamasında kontrol edilmekte ve belgelenmektedir. Üretici veya kullanıcı, malzemenin fiziksel özelliklerine müdahale edemez.
Devamını Oku

Silo İmalatı Hakkında Genel Bilgi !

Silolar montaj tipine göre civatalı yani modüler, kaynaklı yani yekpare olarak üretilebilir.Çimento, alçı, kireç, pvc, tuz, kum, granül, kül, ath vb malzemeler için karbon çeliğinden mamul silolar üretilmektedir.
Devamını Oku

Çelik Konstrüksiyon Yapı Nedir?

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.
Devamını Oku

Hammadde Depolama Siloları Nedir?

Hammadde depolama siloları, endüstriyel tesislerde depoladığı malzeme hacmine göre az yer kaplayan, güvenli ve kolay kullanılan ekipmanlardır.Depolama Siloları, Kireç, Beton, alçı, kireçtaşı, Tesislerinde, Beton Santrallerinde, Çimento Tesislerinde, Silo Dolum Sistemlerinde , Endüstriyel Tesislerde hammadde ve son ürünleri depolamaya yarar.
Devamını Oku

Hammadde Taşıma Sistemlerinde Farkımız!

Çelik yapı ve depolama sistemleri hizmetlerimizin yanı sıra...
Devamını Oku

Bize ulaşmak için tıklayınız.